10 Nejlepších Bollywoodských bijců

Na úvod letošního roku máme pro Vás připravených 10 nejlepších Bollywoodských bijců, kteří se Vám pokusí dokázat že se dá natočit i něco jiného než otravné pohádky který do nás hustí posledních 14 dní jakákoliv televize.

10. Aaj Ka Arjun nebo též Thavasi

Tento Bollywoodský biják nemá stejně tak jako většina jejich produkce žádný děj, a tak se v něm najde vše pro Bollywood typické. Od zpívání, přes přeslazené scény až po fighty. A ty jsou pro nás zajímavé. V tomto filmu je specialita našeho bijce pořádna otočka a odkopnutí záporáků dostatečně daleko. A když ho hodně naserete, tak umí házet i auty.

9. Adhisaya Piravi

V tomto fláku maník vypadající jako zloděj železa předvádí hodně divnou variaci na kung-fu, ale evidetně funkční. Jeho specialita je prošlapávání kolen a lámání rukou.

[nextpage title=“ Robot climax a Asoka“]

8. Magic Robot Climax

V tomto filmu není nouze o týpka který umí bojovat jako robot proti obřím kobrám tak i jako rozbíječ betonu proti bubnující holčičce.

7. Asoka

Bijec v bílé košili likviduje jednoho záporáka za druhým a ultrabosse nechává stát na dešti než se na něj vrhne. Jeho specialitou je nechat za sebe rozhodnout bitku někým jiným.

[nextpage title=“ Ek Ajnabee a Tulasi“]

6. Ek Ajnabee

Zde je úvod sceny jednoznačný, chlapík postřílí koho se dá a nechá si jednoho na vyřízení. Specialitou našeho bijce je otloukání zaporáku pomocí kung-fu.

5. Tulasi

Giganticky provedená akce s chlapíkem co svírá monstrozní mačetu a kosí záporáky po desítkách. Není nouze o výbuchy, stříkání krve a zpomalovačky. Specialita našeho bijce je v tom, že si myslí že je převtělením lva či co.

[nextpage title=“ Okkadunnadu a Aadi Sumos“]

4. Okkadunnadu

Tenhle týpek předvádí docela originální způsob boje. Běhá v jednom skladu tam a zpět a nejspíše záporáky utahá, neb se ukážou jako mimořádně neschopní. Sice náš bijec žádnou specialitu nemá, ale za to běhání na náš seznam patří.

3. Aadi Sumos

Jestliže si myslíte, že všechny fighty znáte tak Vám tato perla Bollywoodské kinematografie jistě unikla. V tomto klenotu náš bijec vyhazuje auta do vzduchu pískáním. A to doslova…

[nextpage title=“ Thimuru a Indian Robot Endhiran“]

2. Thimuru

Takto ultimátní nástup na scénu tu již dlouho nebyl. Chlapík umí bojovat za pomocí motorky a to se cení. Specialitou našeho bijce je stát a nechat do sebe záporákem bušit.

1. Indian Robot Endhiran

A na závěr máme pro Vás absolutní bombu. Nejenom v Hollywoodu lze natočit Matrix či Terminátora. V Bollywoodu to umí také a navíc v rámcu jednoho filmu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *