10 nejhorších filmových úmrtí

Po 10 nejlepších Bollywoodských bijcích vám přinášíme týpky, kteří končí na druhé straně barikády a jenž akce různých bijců nerozdýchájí. Pojďte se s námi podívát na 10 nejhorších filmových úmrtí.

10. Smrt kterou zažil John Hurt v prvním Vetřelci by asi nechtěl zažít nikdo. To co vypadá nejdříve jako bolení břicha po vožíračce z předchozího dne se rychle změní v klubání se pěkne slizkého vetřelce na svět.

09. Není nad zradu spolubojovníka. Na vlastní kůži to pocítí Williem Dafoe ve filmu Četa. Po zradě svého spolubojovníka je „zapomenut“ v džungli a v epickém finále nakonec rozstřílen na kaši vitnamčíky.

[nextpage title=“ Žít a nechat zemřít a Smrtonosná past“]

08. Yaphet Kotto v bondovce Žít a nechat zemřít pozná, že není radno Jamese Bonda nasírat. Může se pak snadno stát, že ten kdo si upustí trošku páry nebude Bond.

07. Alan Rickman v jedničce Smrtonosné pasti jistě netušil, že nestačí být tím nejultimativnějším záporákem když potkáte Bruce Willise. A nepomohlo mu, že na rozdíl od Bruce má fusekle.

[nextpage title=“Predator a Chobotnice“]

06. Potkat se s Predatorem znamená pro vaší budoucnost dvě skutečnosti. Umřete a upadne vám ruka. A to se přesně stalo Carlovi Weathersonovi po přestřelce s Predatorem.

05. O tom že mafii nejde nikdy porazit se přesvědčil i superpolda Corado Catany v podání Michela Placida. S italskýma hrdlořezama vydržel bojovat 4 serie, ale nakonec mu to bylo hovno platné a stejně skončil roztřílenej na sračky na zemi.

[nextpage title=“Od soumraku do úsvitu a Bonnie a Clyde“]

04. Jistě dá se chcípnout nějak epicky, ale to jistě není tento případ. Chcípnout na ptáka upocenýho týpka v kožené bundě nechce asi nikdo.

03. Své spolu navěky si do poslední kulky vychutnají Bonnie a Clyde ve stejnoménem filmu. Proti několika Thomsonům prostě nic neuděláte. A to je prostě fakt.

[nextpage title=“Casino a Zjizvená tvář“]

02. O tom že se nasírat mafiány nevyplatí se přesvedčil v nášem topten i Michele Placido v Chobotnici. Bohužel pro něj, stejnou zkušenost udělal i Joe Pesci v Casinu, kde to trošku koupil baseballkou a skončil v díře v kukuřičným poli.

01. M16 s granátometem je jistě fain, Al Pacino by o tom mohl jistě vyprávět, ale ani ona nic nezmůže proti chlápkovi s brokovnicí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *